Leden van het ECA en contactgegevens

  • dec 2018
  • 2414
Expertise Centrum Arbeid (ECA)

Bovenste rij van links naar rechts: Ellen Wittebrood (Vonk), Carla Corbiere (Dijk en Waard College), Mieke Pelger (coƶrdinator ECA) en Anouk Bol (Focus)

Onderste rij van links naar rechts: Henk Pannekoek (Spinaker Alkmaar), Angela Slisser (De Viaan), Dusty Koelman (Horizon College) en Alex Kos (Heliomare College Alkmaar).

Contactgegevens:

Mieke Pelger
Coƶrdinator ECA
m.pelger@focus-hhw.nl | 06 - 13 806 246

Ellen Wittebrood
Vonk
e.wittebrood@clusius.nl | 072 - 561 09 34

Dusty Koelman
Horizon College, afdeling Entree
d.koelman@horizoncollege.nl | 06 - 27 093 275

Anouk Bol
Praktijkschool Focus, Heerhugowaard
a.bol@focus-hhw.nl | 06 - 21 372 349

Angela Slisser
Praktijkschool De Viaan, Alkmaar
a.slisser@de-viaan.nl | 06 - 24 666 536

Carla Corbiere
Dijk en Waard College Heerhugowaard
c.corbiere@ronduitonderwijs.nl | 06 - 35 120 594

Henk Pannekoek
VSO De Spinaker, Alkmaar
h.pannekoek@ronduitonderwijs.nl | 06 - 51 022 932

Alex Kos
Heliomare College Alkmaar
a.kos@heliomare.nl | 06 - 33 747 599

Trefwoorden