Medewerkers

    Ellen Vermeeren-Wittebrood

    Clusius College
    e.vermeeren@clusius.nl | (072) 561 09 34

    Dusty Koelman

    Horizon College
    Arbeidsmarktspecialist ECA
    d.koelman@horizoncollege.nl | 06-27093275

    Mirjam Kinneging

    Samenwerkingsverband Noord-Kennemerland
    mkinneging@swvnk.nl | 06-45174004

    Mieke Pelger

    Praktijkschool Focus, Heerhugowaard
    m.pelger@focus-hhw.nl | 06-13806246

    Titia de Haan

    Praktijkschool De Viaan, Alkmaar
    t.dehaan@de-viaan.nl | 06-24666536

    Wouter Booms

    VSO De Spinaker, HetWerk!
    w.booms@ronduitonderwijs.nl | 06-24220629

    Fons Veel

    VSO De Spinaker, Bureau Arbeids Participatie
    f.veel@ronduitonderwijs.nl | 06-22918482

    Alex Kos

    Heliomare College Alkmaar
    a.kos@heliomare.nl | 0633747599

    Reacties

    Plaats als eerste een reactie

    Expertise Centrum Arbeid (ECA)

    Expertise Centrum Arbeid (ECA)

    13 dec

    • 210

    Betrokken

    Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.