Expertise Centrum Arbeid (ECA)

Medewerkers

  • dec 2018
  • 680

Mirjam Kinneging
Samenwerkingsverband vo Noord-Kennemerland
mkinneging@swvnk.nl | 06-45174004

Ellen Wittebrood
Clusius College
e.wittebrood@clusius.nl | 072 - 561 09 34

Dusty Koelman
Horizon College, afdeling Entree
d.koelman@horizoncollege.nl | 06-27093275

Marion Strik
Horizon College, niveau 2-4
m.strik@horizoncollege.nl | 06-12535116

Mieke Pelger
Praktijkschool Focus, Heerhugowaard
m.pelger@focus-hhw.nl | 06-13806246

Titia de Haan
Praktijkschool De Viaan, Alkmaar
t.dehaan@de-viaan.nl | 06-24666536

Wouter Booms
VSO De Spinaker, HetWerk!, Heerhugowaard
w.booms@ronduitonderwijs.nl | 06-24220629

Fons Veel
VSO De Spinaker, Bureau Arbeids Participatie, Heerhugowaard
f.veel@ronduitonderwijs.nl | 06-22918482

Simone Essing
VSO De Spinaker, Alkmaar
s.essing@ronduitonderwijs.nl | 06-30650495

Alex Kos
Heliomare College Alkmaar
a.kos@heliomare.nl | 0633747599

Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.